NEMO PRIMEROO Hakkında


Finlandiya'da imal edilen NEMO PRIMERO , 22 yolcu ve 2 mürettebat kapasitesi ile dünyanın en gelişmiş teknolojisine ve en sıkı emniyet sistemlerine sahip turistik denizaltılardan biridir. Yüksek batarya kapasitesi ile 10 saat kesintisiz seyir imkânı ve 72 saat 30dk ya kadar sualtında kalabilme özelliğine sahip olan NEMO PRIMERO aynı zamanda sualtında yüksek manevra kabiliyeti ile dikkat çekmektedir.

NEMO PRIMERO aynı gün içerisinde dışarıdan hiçbir destek almadan 10 dalış yapabilir. Dalış ve trim sistemleri NEMO PRIMERO'nun 1 dakikadan az sürede dalış ve satıh yapmasını ve sualtında teknenin rahat kontrolünü sağlar. NEMO PRIMERO'nun içindeki hava O2 takviyesi ile tazelenerek ve klima ile sürekli serin tutularak dalış süresince yolcularımızın çok konforlu ve sağlıklı bir gezi geçirmelerini sağlar.

NEMO PRIMERO, 2015 yılı içinde, bataryasından camlarına kadar tam bir modernizasyon sürecinden geçirilmiştir. Sahil yedekleri dâhil, batarya şarj sistemi ve hava kompresörleri de yenilenmiştir. NEMO Kasım 2016 ayında Turkish Loyd'unun sıkı ve taviz vermez denetiminden geçerek Turkish Loyd sertifikasını başarı ile almıştır..